درباره ما

مقدمه

امروزه بیشتر امور روزانه با خرید اینترنتی انجام میشود افراد به دلیل مشغله هایی از جمله کار، مسافت و هزینه های جانبی راحتر و آسانتر در منزل فقط با انتخاب کالا مورد نیازشان به خرید اینترنتی میپردازند و درب منزل تحویل میگیرند.

فروشگاه اینترنتی دیجی آنتایم

این شرکت از تاریخ 01/02/99 شروع به کار رسمی خود کرده است وبه نام آقای محمد سعیدی ثبت شده است.

فروشگاه اینترنتی دیجی آنتایم در ابتدا فقط به رسیدگی دیزاین و ارتقاء سایت خود پرداخته و کوشیده است در ابتدا قبل از ورود هر محصولی سایت خود را در سطح عالی قرار دهد که به آنها اشاره خواهیم کرد .

اهداف کلی فروشگاه دیجی آنتایم

اهداف کلی این سایت در وحله اول رفاه حال کاربران خود میباشد .

اولین و مهمترین مورد ورد به فروشگاه میباشد که دیجی آنتایم با کار کردن روی تولید محتوا های کاربردی و مفید و همچنین کلمات کلیدی مرتبط به محصولات خود سایت خود را در مدت کوتاهی که کمتر از دو ماه بوده از صفحه هفتم موتورهای جستجو به صفحه های اول و دوم برساند.

دومین مورد که هائز اهمیت فروشگاه های اینترنتی است سرعت سایت میباشد که این سایت تلاش کرده که با کمترین زمان ممکنه این خواسته کاربر  خود را برآورده سازد.

سومین مرحله سهولت در خرید که همان سبد خرید محصولات میباشد .ایجاد کاربری آسان و ورد آسان امکان سردرگمی را برای کاربران خود تقریبا به صفر رسانده است .

طرح کلی برنامه های دیجی آنتایم

دیجی آنتایم سعی کرده است در مدت کوتاه تاسیس فروشگاه آنلاین خود اول به زیر ساخت های اصلی سایت خود بپردازد طبق مواردی که به صورت خلاصه در عنوان های قبل گفته شد.

هدف نهایی فروشگاه دیجی آنتایم

هدف نهایی این فروشگاه بعد از تکمیل شدن تمام موارد زیر ساختی خود افزایش برندهای معتبر و صد البته اورجینال خواهد بود .

شعار اصلی این فروشگاه خرید آسان میباشد بدین ترتیب که کلی محصولات وارده روی این سایت باید با تمام جزئیات باشد که کاربر بدون هیچ سوالی در مورد خرید خود به تمام نیازهای خود برسد و به راحتی تا مرحله آخر خرید خود پیش رود .

روش های پرداخت فروشگاه دیجی آنتایم

این فروشگاه با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیک کار خود را به انتها رسانده و دسترسی پرداخت خود به صورت آنلاین و درمحل را فراهم ساخته است .