اخبار و مقالات ساعت مچی

روش های ارسال سفارش کالا در دیجی آنتایم

روش های ارسال سفارش کالا در دیجی آنتایم

روش های ارسال سفارش کالا در دیجی آنتایم

روش های ارسال سفارش کالا در دیجی آنتایم ،روش ارسال و تحویل سفارش یکی از مهمترین موارد قبل از خرید میباشد .

به موقع رساندن محصول خریداری شده یکی از محاسن هر فروشگاه اینترنتی میباشد که باید به واضح و درست به خریدار توضیح کامل داده شود.

سفارش هایی که در طی روز ثبت میشود و در تایم کاری بعد از چک شدن موجودی آنها و تایید شدن بعد از گذشت 24 ساعت برای دوستانی که داخل تهران هستند به صورت رایگان و با پیک موتوری ارسال خواهد شد.

و برای ارسال اطرف تهران یا خارج از محدوده سفارش با پیک یا پست پیشتاز رایگان ارسال میشود . البته به درخواست خریدار و ضرورت ارسال با پیک هم انجام میشود و پس کرایه میشود.

ارسال از روز شنبه تا پنجشنبه به جز روزهای تعطیل انجام خواهد شد،قبل از ارسال حتما ساعت و روز آن از طرف دیجی آنتایم با خریدار هماهنگ میشود .

تایم کاری و ارسال بسته ها در تهران از ساعت 10 صبح تا 7 بعداز ظهر میباشد.

نکته مهم: برخی از کالاها در فروش‌های ویژه و طرح‌های تشویقی فروش هم در داخل تهران با همان پیک موتوری ارسال خواهد شد.

برای مناسبت ها طرح های ویژه هر مناسبتی که از طرف دیجی آنتایم اعلام و تخفیف لحاظ شود باز هم هیچ تداخلی در ارسال 24 ساعت ما نخواهد گذاشت و بسته ها طبق روال کارای ارسال خواهند شد.

ارسال محصولات برای خارج از تهران

ارسال بسته برای دیگر شهرها از طریق پست پیشتاز و به صورت رایگان انجام میشود،و البته برای اسودگی خیال خریداران عزیز ساعت هایی که قیمت بالای یک میلیون تومان دارند بیمه میشوند در صورت بروز هر اتفاقی از طرف اداره پست بررسی و خسارت با پیگیری از طرف اداره پست پرداخت خواهد شد.

معمولا زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت است.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق رهگیری مرسولات پستی سایت شرکت پست پیگیری کنید و البته کد رهگیری پستی محصول ارسالی در پنل کاربری شما قرار داده می شود.

نکته : تمامی سفارشات دیجی آنتایم به استثناء لوازم جانبی ارسال رایگان هستند برای تهران به صورت پیک موتوری و برای دیگر شهرها به صورت پست پیشتاز اما در صورت لزوم و به درخواست خریدار میتوان بسته را به صورت پس کرایه به روش های دیگر مثل (هواپیمایی،تیپاکس،ترمینال) نیز ارسال کردکه با توافق و تماس تلفنی قابل هماهنگی میباشد.

در صورت لزوم جهت پیگیری و هر سوالی در رابطه با ارسال محصولات می توانید با پشتیبانی واتساپ یا اینستاگرام دیجی آنتایم در ارتباط باشید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − دو =